Destek Hattı:

0545 656 42 15

HİZMET DETAY

Su Bazlı Zemin Kaplama, Cila Uygulamaları

Su Bazlı Zemin Kaplama, Cila Uygulamaları

Su Bazlı Epoksi Zemin Kaplama | Her türlü beton nemli yüzeye uygulanabilir su bazlı epoksi zemin kaplama yeni dökülmüş betonların prizlenmesini beklemeden nemli olarak uygulanabilir. Su bazlı epoksi zemin kaplama hafif trafikler için uygundur.

Yüzeyde kolay temizlenebilir , etkili bir koruyucu kaplamadır.

Ambarlarda , garajlarda , gıda ve ilaç fabrikalarında ve tüm sanayi tesislerinde kullanılır. Su bazlı olan malzeme kimyasal dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar. Su Bazlı Epoksi Zemin Kaplama ÇEVRE DOSTU alev almaz Tüm  İç Beton  sızdırmazlık uygulamaları için epoksi Bazlı zemin kaplamadır.

Su Bazlı Epoksi Zemin Kaplama

Su bazlı epoksi . suda indirgenebilir formülde, Su bazlı epoksi fiziksel özellikleri gösteren bir ve iki bileşenli, amin kürlenen epoksi kaplamadır. Toz ve tortu oluşumu. beton  nemli yüzeylere uygulanabilen Su Bazlı epoksi zemin kaplama., iki bileşenli epoksi teknolojisi dayanarak bu soruna bir premium kalitede, çevre dostu olarak geliştirilmiştir.

SU BAZLI EPOKSİ beton tabakaya mükemmel yapışma sağlar betonu pekiştirir tüm betona nufus eder Aynı zamanda, SU BAZLI EPOKSİ yüzey kaplaması su ve kimyasal maddelere direnç sergiler asitlere karşı mükemmel direnç, sağlar solventler, yağlar, benzin ve nlere alkali etkisi üstün kombinasyon,sağlar aşınma, çizilme ve direnci yüksektir. En önemlisi, SU BAZLI EPOKSİ formasyonda yukarıda belirtilen performans özelliklerini TÜBİTAK tarafından test edilmiş onaylanmış sertifikalandırılmıştır. Fiziksel dayanıklılık ve yüksek direnç özellikleri SU BAZLI EPOKSİ de görebiliriz sızdırmazlık uygulamaları ile yüksek izolasyon sağlar solvent içermediğinden yanma riski yoktur.

Su Bazlı Epoksi Özellikleri

Üstün tokluk

Mükemmel esneklik

Üstün su ve kimyasal direnç

asitler, solventler, yağlar ve benzine Mükemmel direnç sağlar darbe, aşınma ve çizilme direncine Üstün koruma sağlar

istenilen renklerde imal edilebilir özel renklerde yapılabilir.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.